Gra zaprojektowana dla poprawy jakości bliskich związków

Lynn & Clove to gra przeznaczona dla wszystkich par, które chcą poprawić jakość i komunikację swojego związku.

Dbaj codziennie o swój związek z wykorzystaniem aktualnej wiedzy naukowej.

Unikalny projekt gry

Lynn & Clove to unikalna gra stworzona przez psychologa seksuologa. Jest to pierwsza gra tego typu stworzona w celu ułatwienia komunikacji w bliskich związkach.

Rozwój w czasie gry

Rozwijacie się w czasie gry. Stopniowo wykonujecie wspólnie nowe zadania i uzyskujecie dostęp do nowych obszarów rozmowy. A wraz z czasem gra będzie proponować nowe sposoby na polepszenie Waszego związku.

Oprawa graficzna

Nie przepadasz za "oficjalnością", która towarzyszy terapii? W Lynn & Clove masz okazję do komunikacji z Twoim partnerem / Twoją partnerką w bezpiecznym środowisku, sprzyjającym zastanowieniu.

Otwarty świat gry

Otwarty świat gry powiększający się wraz z kolejnymi poziomami.

Biblioteka

Otwarta biblioteka psychologiczna zawierająca streszczenie ciekawych artykułów naukowych.

Komunikacja

To Wasz osobisty moduł komunikacji z partnerem / partnerką.

Kontakt z psychologiem

Czujecie, że potrzebujecie pomocy człowieka-terapeuty a nie wirtualnego kota? 🐱 Możecie przesłać bezpłatną wiadomość z prośbą o poradę do psychologa seksuologa.

Ewaluacja związku

Z czasem Wasz związek powinien stawać się coraz lepszy. Ale jak to sprawdzić? 🖊️ Rozwiązanie jest proste - podczas gry wypełniacie prawdziwe narzędzia psychologiczne, a później odczytujecie z nich wyniki.

Gry

W końcu nie samą pracą nad związkiem człowiek żyje 👾 W grze znajdziecie ukryte minigry, które pozwolą Wam zająć się czymś innym.

Uniwersalność

Gra jest dostępna na każdy system operacyjny - Windows, macOS oraz Linux.

Bezpieczeństwo

Wiadomości wysyłane między Wami w grze są zapisywane na komputerze, nie są wysyłane przy wykorzystaniu sieci.

Proste użycie

Rozpocznij subskrypcję gry i wybierz przez jaki okres czasu chcesz korzystać z gry. Zakończ ją kiedy zechcesz.

Historia wersji

Nowe elementy w grze

23 sierpnia 2021 r. Lynn & Clove v. 0.6

Praca nad grą poszła w kierunku zmian w zakresie wyglądu aplikacji. Wprowadziłem nowe obiekty do świata gry. Dodałem instrukcję do gry oraz system informujący o postępie pracy na każdy dzień. Pojawił się system osiągnięć 🏆

Zaczyna się coś dziać...

18 sierpnia 2021 r. Lynn & Clove v. 0.5

Przedstawiam pierwszą stabilną wersję gry! To pierwsza gra dla par stworzona przez seksuologa. Gra zawiera w obecnej wersji pierwszy świat, bibliotekę, prosty system awansu pary oraz system zarządzania wiadomościami wysyłanymi w czasie gry 👾 To dopiero początek pracy nad grą, będę wdzięczny za wszelkie wskazówki oraz dostrzeżone błędy.

Warunki korzystania z gry

Nikt nie lubi czytać warunków korzystania z programów/gier, dlatego będzie zwięźle.

Lynn & Clove jest grą darmową i dostarczaną bez jakiejkolwiek gwarancji o przeznaczeniu edukacyjnym. Wszelkie historie przedstawione w grze są wymyślone na potrzeby gry a ewentualna zbieżność imion i nazwisk jest przypadkowa.

Wszelkie prawa związane z niniejszym programem, należą do autora programu, mgr Wojciecha Oronowicza-Jaśkowiaka. Kod źródłowy programu oraz historie przedstawione w grze stanowią własność intelektualną autora. Zabronione jest modyfikowanie gry oraz udostępnianie jej poza podstawowym kanałem dystrybucji (stroną www.oronowicz-jaśkowiak.pl).

Minimalne wymagania techniczne

System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10/11, macOS, Linux Ubuntu.

Wymagania sprzętowe: Procesor Intel Core 2 Duo / Apple M1 , karta graficzna NVIDIA GeForce2 / ATI Radeon 7200, pamięć 1 GB RAM, miejsce na dysku 100 MB.

Cytat do prac naukowych

Oronowicz-Jaśkowiak, W. (2021). Gra Lynn & Clove. Dostęp z www.oronowicz-jaśkowiak.pl (zakładka oprogramowanie).