W Esteville spotkasz się z różnymi grupami pacjentów, co będzie okazją do zmierzenia się z różnymi typami sytuacji komunikacyjnych w praktyce klinicznej. To ciekawszy sposób na powtórkę z komunikacji medycznej, niż przeglądanie notatek z zajęć.
Esteville jest grą dydaktyczną, w której zawarte są aktualne standardy postępowania z pacjentami - od ogólnych zaleceń komunikacyjnych, przez umiejętności komunikacyjne i protokoły rozmów. Na koniec rozmowy uzyskasz indywidualną ocenę, bazując na Twoich wyborach.
W Esteville czekają Cię misje, tajemnicze, dawno zapomniane artefakty, historie ludzi z wielu zakątków świata. Poznasz historię zapomnianej krainy, odwiedzisz mniej lub bardziej przyjazne Ci miejsca. Stworzysz własną historię.
Encyklopedia Aadard. Wydanie piąte, zmienione. Goddar, rok 263 po nadejściu Eatery.
Nasze pełne wyniki badań, które zostały opublikowane w „Kontekstach pedagogicznych", pokazują, że Esteville być dobrym narzędziem wspomagającym dydaktykę komunikacji medycznej 👩⚕️. Wyniki przeprowadzonych ankiet po przejściu Esteville przez grupę ekspertów pokazują, że materiał dydaktyczny użyty w grze spełnia zakładane efekty kształcenia.
Nasze wstępne wyniki badań, które zostały zaprezentowane podczas V Konferencji Naukowej „Komunikacja w medycynie”, wskazują na to, że Esteville może rozwijać empatię! 💖 Jak to możliwe? Okazuje się, że sposób przedstawienia historii w grze sprawia, zrozumienie perspektywy pacjentów jest łatwiejsze. Szczegóły zostaną przedstawione już wkrótce w pełnej postaci.
Esteville w ostatnim czasie zostało pokazane ekspertom z zakresu komunikacji, gier wideo, psychologii oraz antropologii. Wyniki badań pilotażowych pokazały, że gra spełnia założenia dydaktyczne i może efektywnie angażować studentów.
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10/11 (nie działa na macOS).
Wymagania sprzętowe: Procesor Intel Core 2 Duo , karta graficzna NVIDIA GeForce2 / ATI Radeon 7200, pamięć 1 GB RAM, miejsce na dysku 100 MB.
lek. Agnieszka Oronowicz-Jaśkowiak,
dr Antonina Doroszewska,
mgr Damian Gałuszka,
lek. Anna Kołodziejek,
mgr Magdalena Szwalgin,
mgr inż. Mateusz Markowski,
mgr Joanna Nerko,
mgr Adam Siwiak,
mgr Krzysztof Róg,
mgr Paula Poznysz,
mgr Aleksandra Adamczyk,
mgr Anna Dziuban,
Magdalena Markowska,
Brucevsky z Gralingradu,
Fiducia,
Pixel Feeling,
Szymon Śleboda,
Krzysztof Wiśniowski
Jesteś już wpisany/a na fakultet? Wyślij wiadomość i otrzymaj hasła umożliwiające rozpoczęcie gry.
Po zainstalowaniu gry uruchom ją w trybie administratora
(w przypadku niektórych wersji systemu Windows gra nie ma uprawnień do zapisywania postępów)